Wednesday, June 19, 2013

|new in| Leopard

Keď som si vyberala tieto náušnice, nebola som si nimi úplne istá, nič s leopardím vzorom myslím nevlastním a ani som sa nič také kupovať nechystala. Dokonca ani trend hrotov či vybíjancov nie je veľmi pre mňa discount clothing online, no tieto náušnice ma zaujali na prvý pohľad. Čakalo som na ne dlho predlho a dnes mi teta poštárka konečne priniesla malý balíček a ja som hneď vedela, čo ma v ňom čaká. Keď som krabičku otvorila, ostala som veľmi milo prekvapená, náušničky vyzerajú v skutočnosti ešte lepšie, než na fotkách, majú zaujímavo riešené zapínanie, ktoré zabezpečí, že ich nikde nestratíte, čo sa mne stáva celkom často a ja myslím, že sa stanú mojimi obľúbenými :).
 Čo vy a leopardie vzory? Na oblečení, doplnkoch či náušniciach?  

Btw večer vás čaká Giveaway! :) 
| náušnice/earrings: Efoxcity |


Efoxcity ponúka aj rôzne druhy šiat, či už na slávnostné príležitosti - formal evening dresses, kde si určite každý príde na svoje (cheap quinceanera dresses). Ak hľadáte práve nejaké takéto šaty, určite sa poobzerajte :).

10 comments:

 1. jsou úžasné, myslím že si udělala dobře že sis je nakonec koupila a rozhodně je unosíš ;)

  ReplyDelete
 2. Hi! I would like to invite you to join my new giveaway and win a pair of glasses from Firmoo.com! :)) Visit me soon!

  http://victoria-coeurdor.blogspot.com/2013/06/new-firmoo-giveaway-win-pair-of.html

  ReplyDelete
 3. Zlaté :) Také zapínanie som ešte nevidela :O

  ReplyDelete
 4. ja leopardiemu vzoru a celkovo všetkému zvieraciemu (koža a blablabla) nejak neholdujem, ale tieto naušnice sa mi páčia. asi budem blbá, ale mne prídu tak trochu ako "aztécky" štýl.

  ReplyDelete
 5. So cute, love the shape!

  Since Google reader is closing down, wold you like to follow each other on Bloglovin'? I've already moved the blogs I follow onto Bloglovin' and you are one of them!
  Visit my latest post if you don't know how to do this: http://roxxanaifrim.blogspot.ro/2013/06/tutorial-from-google-reader-to-bloglovin.html

  Roxx~

  ReplyDelete
 6. vyzerajú super ! ja na leopardov až tak nie som, keď tak nejaká šatka alebo presne takto na doplnkoch.

  ReplyDelete
 7. Leopardímu vzoru úplně nefandím, ale náušnice jsou krásné :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥