Sunday, March 06, 2016

|NEW IN|

Ahojky! 
Keď už mám dnes tie narodeniny, rozhodla som sa pri včerajšom prezeraní obchodov, že si niečím urobím radosť. Už dlhšie som pokukovala po veľkých neforemných rolákoch, v ktorých si síce pripadám ako maco (a pravdepodobne tak aj napriek svojej nízkej váhe vyzerám), no na druhej strane sú mäkkučké, pohodlné a poriadne zahrejú. Do tohto počasia ideálne, stačí už len prehodiť koženkovú bundu a môžem vyraziť. Najskôr som bola z ponuky v obchodoch trochu sklamaná, no nakoniec som narazila na tieto dva poklady v zľavách (každý 5eur) v C&A, kam často nechodím, no po tejto skúsenosti to budem musieť zmeniť. :) Jeden z nich ste už na mne mohli vidieť na instagrame, no určite vám oba ukážem onedlho v outfitových príspevkoch.
Zatiaľ sa majte krásne a užite si zvyšok víkendu (u nás konečne aj slnečného, yay!). 

8 comments:

 1. Prajem ti všetko najlepšie:)
  A vecičky sú krásne:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/02/velkonocna-giveaway.html?m=1

  ReplyDelete
 2. Tak tedy krasne narozeniny ❤ A ulovky jsou super, ja si ted brousim zuby na batoh ze Zootu :)

  ReplyDelete
 3. Tak tedy krasne narozeniny ❤ A ulovky jsou super, ja si ted brousim zuby na batoh ze Zootu :)

  ReplyDelete
 4. Všechno nejlepší :) svetry jsou super.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Krásne narodeniny! Nádherné fotky! A tá kabelka, tá je najviac úžasná, chcem ju domov a chcem tiež vedieť tak fotiť! :)

  ReplyDelete
 6. Dokonalé svetry, přesně takový by se mi hodil dneska, ten sníh mě docela překvapil a tak jsem měla outfit docela na lehko a domů jsem v těch jarních botách doslova dočvachtala :D
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 7. Dodatočne všetko najlepšie k narodeninám! :) Kúpila si si naozaj skvelé kúsky, takéto obrovské roláky úplne zbožňujem. A kabelka je naozaj nádherná.
  31shadesofaubergine

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥