Saturday, October 31, 2015

│RANDOM│WEEK IN PICTURES

Ahojte! Dúfam, že ste zvládli týždeň, že sa vám v škole či práci darilo a užívali ste si aj to krásne jesenné počasíčko. <3 Ja úplne milujem tie farby, rannú hmlu cez ktorú postupne vykúkajú prvé slnečné lúče, šuchotajúce listy pod nohami a vlastne celkovú jesennú atmosféru - a tento rok som si počas nej uvedomila, že jeseň je pre mňa novým obľúbeným ročným obdobím. Doteraz do bolo leto, no posledné roky som ho vždy len tak nejak preflákala, nič produktívne počas neho nerobím a už aj to počasie nebýva také, ako tomu bolo kedysi. Každé ročné obdobie má ale svoje čaro, výhody aj nevýhody... ktoré máte najradšej vy? :)
Vo foťáku sa mi nazbieralo viac random fotiek, tak som nejaké vybrala a poskladala z nich tento príspevok. Možno sa medzi nimi nájde aj staršia fotka, ale väčšina je práve z tohto týždňa. Dúfam, že sa vám budú fotky páčiť, a budem rada, ak mi dáte vedieť, či by ste tu takéto články chceli vídať častejšie. 
V stredu som si užívala práve spomínané krásne slnečné jesenné počasie vo svojom obľúbenom parku - a síce to niektorým okoloidúcim možno pripadalo smiešne a detinské, ja som sa cítila úžasne! ^_^
Vo štvrtok mi už tak veselo nebolo, pretože ma čakal prvý zápočet tohto semestra, síce výsledky ešte neviem, mám z toho dobrý pocit. Vždy sa počas učenia na nejakú skúšku/zápočet dopujem sladkým (a to zvyčajne na sladké nemávam vôbec chuť) alebo kopami ovocia. Ako si učenie spríjemňujete vy? :) 
Po dlhej dobe som zašla do drogérie a doplnila som zásobu kozmetiky - nutne som potrebovala riasenku, no z tejto som trochu sklamaná, aj keď kedysi som ju používala a bola som s ňou spokojná. Veľké plus má u mňa aspoň Balea za tento nový sprcháč, ktorý vonia úplne úžasne! <3
Kto ma pozná, vie, že milujem bodky. A do mojej bodkovanej rodinky pribudol najnovšie aj svetrík, ktorý uvidíte čoskoro v celom outfite. Cítim sa v ňom síce o pár rokov mladšie (a pravdepodobne tak aj vyzerám), no mne to nevadí a keby to šlo, nosila by som ho kľudne aj nonstop. :) 

9 comments:

 1. krasne fotky, ten sal je super :)
  http://theraspberrylipstick.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Moc krásné fotky. Tuhle podzimní atmosféru miluju :)

  ReplyDelete
 3. Krásné fotky:)..tá fotka v lístí je super!
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. tiež milujem toto obdobie :) a máš rozkošného havina :)
  http://kristapetrik.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 5. Ten hrníček je nádherný! :) Přímo pro kakao! :) A ty fotky s listím jsou kouzelné! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 6. Nádherné fotky, máš krásneho psíka (ak je teda tvoj) :) Na ten sprcháč od Balei som pozerala aj ja:) pri pohlade na palacinky a jahody sa mi až sliny zbiehaju:D
  Saja Frey blog :)

  ReplyDelete
 7. Fleshandhide

  Fashion Leather Jackets | Celebrity Leather Jackets | Sheep Leather Jackets are Available
  at Fleshandhide.com , leather jackets uk leather jackets usa quality leather jackets

  ReplyDelete
 8. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥