Monday, February 09, 2015

│PHOTO - M.│WINTER

Hovorí sa, že človek na to, aby bol šťastný, musí dostať za jeden deň 12 objatí. Ľudia si zväčša pamätajú maličkosti, ktoré druhí nepokladajú za dôležité. Ani ja nie som výnimkou a niektoré okamihy si pamätám a viem vybaviť tak jasno, ako keby sa práve odohrávali. A nejak takto si pamätám prvé objatie s ním. V tej chvíli na ničom nezáležalo a ja som vedela, že mám a že budem mať niekoho, kto ma bude objímať, aj keby čokoľvek. Keď po niečom túžim, predstavujem si, aké by to asi mohlo byť, moje predstavy sú vždy predimenzované a bombastické, jednoducho samé superlatíva. Tu moje predstavy nesiahali skutočnosti ani po členky. Až vtedy som pochopila ako ďaleko a čo všetko dokáže urobiť s človekom láska. Keby som to mala opísať jedným slovom bolo by to nezabudnuteľnedokonalé. 
V poslednom dňoch chodím na toto miesto veľakrát a vždy to vo mne vytvorí rozprávkový a pokojný pocit. Najradšej by som tam stanovala, to ma napadlo, keď som to v tomto roku uvidela prvýkrát zasnežené. Dúfam, že vás moje fotky nebudú nudiť, nakoľko som extrémne nerozhodná a musela som tam dať všetky nad ktorými som rozmýšľala. :) Tiež mám pre vás fotky mojej superfotogenickej kamarátky, ktorá nám so Zuzkou pomáhala pri natáčaní outfitov, ktoré možno v slabej chvíľke zverejníme. :)
Prajem vám krásne zasnežené miesta na ktorých budete cítiť radosť v srdci a pokoj v duši.

8 comments:

 1. Ty fotky jsou opravdu krásné :-)

  ReplyDelete
 2. Krásny článok! Fotky sú také pohodové, super. Tak teším sa na ten outfitovy post.:)
  Ja už to sneženie u nás nechápem, raz sa to roztopí a po snehu ani chýru, ani slychu a myslím článok si, že už hádam začne aj jar a potom zase napadne a takto dookola :D. Takže pre mňa je táto zima už nekonečná.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nekonečná?? Veď sa v januári iba začala, dovtedy bolo len také jesenné počasie.

   Delete
 3. Ty fotky jsou opravdu nádherné! Ta první mě hned po otevření blogu okouzlila :)

  ReplyDelete
 4. Milujem zimu aj fotky zasneženej krajiny :) Je to krásny pocit brodiť sa snehom. Škoda, že v meste sa zase roztápa..

  ReplyDelete
 5. Fotky jsou fakt nádherný, vystihla jsi tu atmosféru dokonale :))
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 6. Ta běžková stopa vypadá přímo pohádkově, hned bych se projela... Hezké místo.)

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky! U nás dnes sníh docela povolil a začíná tát.. škoda :/

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥