Friday, October 17, 2014

│OUTFIT - M.│ COMFY

M.: Ahojte, tiež máte niekedy také dni, že nemáte na nič náladu, ste trochu viac nervózne s s ničím nie ste spokojné? Je to normálne. Asi pred týždňom som si to prečítala v jednom článku, ktorý bol zameraný na ženské telo, hormóny, cyklus. Takže máte na to plné právo. Jeden z takýchto dní som mala pri fotení tohto outfitu. Takže voľba teplákov do školy je týmto ospravedlniteľná. Vážne sa mi páčia a sú pohodlné, tak prečo nie? Ste zástankyne toho názoru, že tepláky sú len na doma a okolo domu, alebo by ste si ich niekedy dali aj do školy, za priateľmi, na nákupy? Ďalej mám na sebe tričko od sestry, ktoré som dostala na narodeniny, bundu, ktorá mala vyzerať trošku inak, najkrajší ruksak, aký som kedy mala, a moje obľúbenkyne tenisky.
Dúfam, že sa vám outfit páči a že ste obklopené ľuďmi, ktorým na vás záleží, Majte sa krásne. :)


 │tepláky/pants, bunda/jacket: Choies│ruksak/backpack: Cropp town│tenisky/sneakers: Adidas│

8 comments:

 1. Tie tepláky vyzerajú úplne v pohode aj na bežné nosenie po vonku;) Krásne fotky!

  ReplyDelete
 2. Tepláky do školy?? Ja som školu síce skončila už dosť dávno, ale neviem si predstaviť, že by som prišla na vyučovanie v teplákoch. To dnes učitelia tolerujú?

  ReplyDelete
 3. Nádherný batoh a bunda, vlastne celý outfit ♥ určite musel byť pohodlný :)
  A aj u nás na škole spolužiačky nosia tepláky a učiteľom je to jedno :DD

  ReplyDelete
 4. Já tepláky nenosím ani doma, takže do školy bych si je nevzala rozhodně :D
  Celkově jsem zastánce spíše toho, že do školy by se mělo nosit něco lehce elegantnějšího. Upřímně řečeno, nevzala bych si tam ani moc krátké kraťasy či něco sportovního:) Ale je to otázka názoru:) Já jsem v tomto ohledu dost neústupná. Ale zase VŠ je něco jiného než střední nebo třeba základka:)

  °°Instantní krása°°

  ReplyDelete
 5. ten batůžek je krásnýý :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥