Monday, January 07, 2013

|diary| Posledný voľný deň

Neviem ako vy, ale mňa už od zajtra čaká tvrdý režim, ranné skoré vstávanie a škola. S tým aj ďalšie povinnosti, ktorý je straaaašne veľa a po tých dvoch týždňoch oddychu sa mi fakt do ničoho nechce. Dnes si ešte teda užívam, idem pobehať pár obchodov a s priateľom ideme do kina na Hobita :). Ako sa máte vy? 

11 comments:

 1. topánky a top sú skvelé:) ja už zajtra tiež tvrdo rovno na siedmu začínam!:) je to nanič, už som si zvykla cez tie dva týždne:)

  ReplyDelete
 2. noo treba si to užiť .. ani mne sa ešte nechce do školy a vstávať ráno :/ ale tak keď zase nabehnem na starý režim bude to ok :D

  ReplyDelete
 3. wou páči sa mi celý tento outfit!! :) predlžená košeľa, legíny, botičky a aj svetrík ;)

  http://slyfestyle.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. mne sa tiež nič nechce a to ani nehovorím o tých všetkých písomkách ktoré ma čakajú v škole -_- ešte si treba užiť dnešok, aj ja idem von. Pekné topánky :)

  ReplyDelete
 5. tak isto,hrozné,uži si posledný deň teda :))

  ReplyDelete
 6. No užívam jak sa dá ale aj tak je tu ten hrozný pocit z toho zajtrajška :(

  ReplyDelete
 7. uží si hobita
  veľmi pekný outfit milujem mint farbu ;)

  ReplyDelete
 8. mi tvrdý režim nastal už dnes ráno když mě budíček vzbudil v 6:30! a první hodinu jsme měli toho nejprotivnějšího učitele co jen to jde:D tak užívej posledního dne volna!:)

  ReplyDelete
 9. užij si kino, moc se mi líbí botky :)

  ReplyDelete
 10. Ty šatičky jsou krásné :) Také jdu zítra do kina :)

  ReplyDelete
 11. ja som bola naposledy v škole 13. decembra odvtedy som až do Vianoc bola doma chorá, takže nabehnúť na režim povinne sa niečo učiť bude ťažké:D

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥