Tuesday, September 27, 2016

|OUTFIT| COMFY

 Odkedy pracujem, tak si oveľa viac užívam tie dni, kedy mám "voľno" a síce aj dnes ma čakalo trilión iných povinností, či už pracovných alebo domácich, našla som si čas na vychádzku, nafotenie outfitu a po dlheeeej dobe aj napísanie nového článku pre vás.
I keď pravdepodobne ho píšem skôr pre seba a možno tých zopár človiečikov, ktorí ešte na tento zatúlaný blog nezanevreli. :)

Čo sa týka outfitu, kedysi ste u mňa boli zvyknutí na asi zaujímavejšie kombinácie, no v poslednej dobe ma najviac baví takáto pohodlná jednoduchosť. Do istej miery za to môže aj to, že som sa konečne odhodlala zreorganizovať svoj šatník a vyradiť z neho to, v čom sa necítim dobre - takže mi nakoniec zostalo len zopár basic kúskov, ktorých výhodou je ale to, že sa ľahko kombinujú. A na druhej strane, keďže nemám z čoho veľmi vyberať, rozhodnem sa rýchlejšie, takže ušetrím ráno zopár minút a môžem sa pokojne dlhšie prevaľovať v posteli. :) Niektoré kúsky mi teda zo šatníka ubudli, iné zase pribudli - medzi nimi aj tento top s odhalenými ramenami, ktorý som si síce zamilovala, no môžem ho pokojne vyhlásiť za najkrčivejšiu vec, akú som kedy vlastnila. Novinkou je pre vás aj batôžtek, ktorý momentálne nosím dennodenne a myslím, že ma tak rýchlo neomrzí. Vyhliadnutých mám niekoľko ďalších kúskov, takže sa tu možno čoskoro objaví aj styrý dobrý wishlist či new in príspevok.
Zatiaľ sa majte krásne, teším sa na vaše komentáre!

| handbag, top: Zaful.com | jeans, jacket: H&M | earrings: Aliexpress | 

16 comments:

 1. V jednoduchosti je krása ne? Mně se to hrozně líbí, moc ti to sluší :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Ten outfit je super, moc ti sluší a top je úžasný :)

  ReplyDelete
 3. bože ty jsi nádherná <3
  www.janniebel.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Náhodou takáto kombinácia je super, osobne sa tiež často prichytím pri tom, že by som stále nosila len tie basic kúsky. Pristane ti to a tá blúzka je fakt krásna! ♥
  DominicaLand

  ReplyDelete
 5. skvělý outfit:) já se teprve na třídění šatníku chystám:)

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 6. Ja už mám šatník vytriedený, keďže mi bolo príliš ľúto pozerať sa na letné kúsky počas sivých dní, ale je super, že si si tento top nechala, pretože ti pasuje rovnako aj tá kabelka je super♥

  Lily of the valley

  ReplyDelete
 7. veľmi pekná kombinácia a strašne ti to pristane :)) ♥

  ReplyDelete
 8. You are so so so fashionable and beautiful, dear.
  www.fsjshoes.com supplies blog sponsor…..
  If you want cooperation, you can contact email shriny@fsjshoes.com

  ReplyDelete
 9. Zuzi a ty si už skončila s blogovaním? :(

  ReplyDelete
 10. Love everything you picked out, each item so gorgeous! You have amazing style and you know how much I love it xx You will like to see more fashion from here.

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment! ♥